Zapraszamy do śledzenia zakładki "Webinaria Live" - będziemy informować Państwa o bieżących wydarzeniach.

Inteligentna fabryka - Jak zwiększyć wydajność produkcji w czasach niepewności?

28 września 2022 r., online

Niestabilna sytuacja gospodarcza, galopująca inflacja, skutki pandemii i niepewna przyszłość w łańcuchach dostaw stawiają przedsiębiorstwa przemysłowe w trudnym położeniu. W obliczu zachodzących zmian menadżerowie produkcji stoją przed wyzwaniem, jak poradzić sobie z zaistniałą sytuacją i sprawić, aby prowadzona działalność produkcyjna była nadal opłacalna.

Zapraszamy na konferencję online organizowaną przez Production Manager magazine i PSI Polska, która odbędzie się 28 września 2022 r. w formule wydarzenia online, na którym zaproszeni eksperci opowiedzą, jak optymalizować procesy produkcyjne dzięki rozwiązaniom klasy APS/MES.

Zobacz więcej

PRODUKCJA JEDNOSTKOWA, PROJEKTOWA I SERYJNA – RÓŻNE WYZWANIA, KTÓRE OBSŁUŻYSZ JEDNYM SYSTEMEM ERP

30 czerwca 2022 r. | ONLINE

Wydarzenie kierowane jest do osób odpowiedzialnych za realizację celów biznesowych przedsiębiorstwa i zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych. W szczególności powinno zainteresować kadrę zarządzającą oraz menedżerów odpowiedzialnych za sprzedaż, zarządzanie produktem, informatykę, produkcję, logistykę i inne kluczowe obszary przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Zobacz więcej

Webinar: Robot przemysłowy jako narzędzie rozwoju biznesu?
TAK – dziś już łatwo dostępne!

8 czerwca 2022 r. | ONLINE

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm produkcyjnych, a przede wszystkim osób zainteresowanych modernizacją obecnych linii wytwórczych i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych przynoszących wzrost zysków w obliczu nowych wyzwań rynkowych eksperci firmy #FANUC Polska zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarze, organizowanym we współpracy z magazynem Production Manager.

Zobacz więcej

Webinar: Sieć dla dużej i małej produkcji. Panel dyskusyjny dotyczący wdrożeń w branży wytwórczej i logistycznej

26 kwietnia 2022 r. | ONLINE

Zobacz więcej

Webinar: Nowoczesny przemysł. IFS Cloud - sztuczna inteligencja, machine learning oraz analizy big data

24 luty 2022 r. | ONLINE

Zobacz więcej

Webinar: Przemyślana robotyzacja szansą na rozwój produkcji

31 stycznia 2022 r. | ONLINE

Wiedza i praktyczne umiejętności stanowią potężne narzędzie rozwoju biznesu. Szczególnie, jeśli dotyczą automatyzacji i robotyzacji przemysłu - jednego z najszybciej rozwijających się dziś obszarów technologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm produkcyjnych, a przede wszystkim osób zainteresowanych modernizacją obecnych linii wytwórczych i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych przynoszących wzrost zysków w obliczu nowych wyzwań rynkowych, eksperci firmy #FANUC Polska zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarze, organizowanym we współpracy z magazynem Production Manager.

Zobacz więcej

Zdobywaj wiedzę łatwiej i szybciej, gdziekolwiek jesteś!

Zobacz więcej