Zapraszamy do śledzenia zakładki "Webinaria Live" - będziemy informować Państwa o bieżących wydarzeniach.

Równowaga w produkcji - to czym produkujesz ma znaczenie

18 listopada 2022 r. | ONLINE

Zapraszamy na ostatnie wydarzenie online w tym roku!
Webinar odbędzie się 18 listopada o godzinie 10:30.
Dołącz i dowiedz się m.in. jak usprawnić działalność operacyjną firmy poprzez odpowiedni dobór personelu, narzędzi i sprzętu do obsługi poszczególnych składników majątku.

Zobacz więcej

Inteligentna fabryka - Jak zwiększyć wydajność produkcji w czasach niepewności?

28 września 2022 r. | ONLINE

Niestabilna sytuacja gospodarcza, galopująca inflacja, skutki pandemii i niepewna przyszłość w łańcuchach dostaw stawiają przedsiębiorstwa przemysłowe w trudnym położeniu. W obliczu zachodzących zmian menadżerowie produkcji stoją przed wyzwaniem, jak poradzić sobie z zaistniałą sytuacją i sprawić, aby prowadzona działalność produkcyjna była nadal opłacalna.

Zapraszamy na konferencję online organizowaną przez Production Manager magazine i PSI Polska, która odbędzie się 28 września 2022 r. w formule wydarzenia online, na którym zaproszeni eksperci opowiedzą, jak optymalizować procesy produkcyjne dzięki rozwiązaniom klasy APS/MES.

Zobacz więcej

PRODUKCJA JEDNOSTKOWA, PROJEKTOWA I SERYJNA – RÓŻNE WYZWANIA, KTÓRE OBSŁUŻYSZ JEDNYM SYSTEMEM ERP

30 czerwca 2022 r. | ONLINE

Wydarzenie kierowane jest do osób odpowiedzialnych za realizację celów biznesowych przedsiębiorstwa i zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych. W szczególności powinno zainteresować kadrę zarządzającą oraz menedżerów odpowiedzialnych za sprzedaż, zarządzanie produktem, informatykę, produkcję, logistykę i inne kluczowe obszary przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Zobacz więcej

Webinar: Robot przemysłowy jako narzędzie rozwoju biznesu?
TAK – dziś już łatwo dostępne!

8 czerwca 2022 r. | ONLINE

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm produkcyjnych, a przede wszystkim osób zainteresowanych modernizacją obecnych linii wytwórczych i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych przynoszących wzrost zysków w obliczu nowych wyzwań rynkowych eksperci firmy #FANUC Polska zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarze, organizowanym we współpracy z magazynem Production Manager.

Zobacz więcej

Webinar: Sieć dla dużej i małej produkcji. Panel dyskusyjny dotyczący wdrożeń w branży wytwórczej i logistycznej

26 kwietnia 2022 r. | ONLINE

Zobacz więcej

Webinar: Nowoczesny przemysł. IFS Cloud - sztuczna inteligencja, machine learning oraz analizy big data

24 luty 2022 r. | ONLINE

Zobacz więcej

Webinar: Przemyślana robotyzacja szansą na rozwój produkcji

31 stycznia 2022 r. | ONLINE

Wiedza i praktyczne umiejętności stanowią potężne narzędzie rozwoju biznesu. Szczególnie, jeśli dotyczą automatyzacji i robotyzacji przemysłu - jednego z najszybciej rozwijających się dziś obszarów technologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm produkcyjnych, a przede wszystkim osób zainteresowanych modernizacją obecnych linii wytwórczych i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych przynoszących wzrost zysków w obliczu nowych wyzwań rynkowych, eksperci firmy #FANUC Polska zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarze, organizowanym we współpracy z magazynem Production Manager.

Zobacz więcej

Offline2Online – Online2Offline – migracja fabryki do chmury i z powrotem

26 sierpnia 2021 r. | ONLINE

Jak IoT oraz dane wspierają element doskonalenia operacyjnego w zakładach produkcyjnych w kontekście kluczowych decyzji menedżerskich?
Czy migracja do chmury to bolesny proces?
Dzisiaj, dzięki coraz silniejszej demokratyzacji technologii, coraz więcej firm produkcyjnych może przenosić swoje procesy do chmury, skorzystać z technologii do wychodzenia naprzeciw wymaganiom konsumenta oraz partnerom B2B.
W ramach wydarzenia opiszemy krok po kroku proces migracji danych oraz korzyści z tego płynących.

Zobacz więcej

Nowoczesne rozwiązania dla biznesu i produkcji

30 czerwca 2021 r. | ONLINE

Pokażemy jak nowoczesne narzędzia wspierają efektywność produkcji, utrzymania ruchu oraz procesów serwisowych. Chcemy zachęcić uczestników naszego spotkania do zapoznania się z praktycznymi korzyściami organizacji wykorzystujących aplikacje IFS.

Zobacz więcej

Google Cloud Manufacturing AI, czyli Sztuczna Inteligencja w sektorze produkcji

31 maja 2021 r. | ONLINE

Branża produkcyjna poszukuje metod optymalizacji swoich procesów. Te manualne są na granicy efektywności. Czy cyfryzacja procesów i wdrażanie algorytmów i rozwiązań opartych o Sztuczną Inteligencję jest odpowiedzią na wyzwania sektorowe w XXI w.?
Doświadczenia firmy Google Cloud i licznych partnerów technologicznych nie pozostawiają w tej materii wątpliwości, a według światowych autorytetów w dziedzinie nauki i biznesu Sztuczna Inteligencja to najdoskonalszy wynalazek ludzkości. Warto skorzystać z okazji i poznać jej możliwości zastosowania w poszczególnych obszarach organizacji produkcyjnej demonstrowane przez ekspertów firmy Google Cloud i partnerów.

Zobacz więcej

Zwiększenie efektywności firmy poprzez wdrożenie komponowalnego ERP IFS Cloud.

31 marca 2021 r. | ONLINE

Przedsiębiorstwa w celu zwiększenia konkurencyjności i szybszego dostosowania się do zmieniających warunków rynkowych potrzebują elastycznych rozwiązań ERP. Systemy komponowalne oparte o IPaaS stają się rozwiązaniem zapewniającym przewagę konkurencyjną. IFS z nową platformą IFS Cloud zapewnia osiągnięcie tych celów. Dodatkowo poprzez rozwój produktów IFS, np. w zakresie automatyzacji procesów, rozszerzonej rzeczywistości czy Internetu rzeczy znacząco zwiększamy efektywność firm. Podczas webinaru zaprezentujemy nowe oblicze IFS.

Zobacz więcej

Webinar: Trendy cyfrowe transformujące sektor przemysłowy.

9 marca 2021 r. | ONLINE

O webinarium: "Aby przetrwać, producenci muszą współpracować w ramach regionalnych i globalnych cyfrowych łańcuchów dostaw i uzyskiwać w czasie rzeczywistym informacje oparte na danych z wielu cyfrowych źródeł. Strategia ta wymaga wszechobecnego dostępu do rozproszonych punktów kontrolnych połączeń bezpośrednich na całym świecie, które mogą zapewnić bezpieczne, szybkie interakcje i wymianę danych między wieloma stronami i maszynami."

Zobacz więcej

Czy wybierając system ERP powinniśmy kierować się doświadczeniem branżowym producenta systemu?

18 listopada 2020 r. | ONLINE

Serdecznie zapraszamy na wspólny webinar firm CFI Systemy Informatyczne – twórcy specjalistycznego i dedykowanego przedsiębiorstwom przemysłowym oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem VENDO.ERP i Kratki.pl – największej polskiej firmy produkującej znane i cenione kominki, kratki oraz akcesoria kominkowe zajmująca czołowe miejsce wśród firm kominkowych w Europie.

Zobacz więcej

Webinar: Bliżej Doskonałości

29 października 2020 r. | ONLINE

Webinar będzie traktował o tym jak budować fundamenty organizacji wysokoefektywnej. Pokażemy skuteczne techniki doskonalenia procesów i organizacji pracy. Opowiemy jak ważną rolę odgrywają liderzy w rozwoju przedsiębiorstwa.

Zobacz więcej

Webinar: Czy Twoje narzędzia IT nadążają za tempem zmian?

8 września 2020 r. | ONLINE

Nasz ekspert poprowadzi Państwa przez zbiór narzędzi typu ERP, roboty software’owe, OCR’y oraz Sztuczną Inteligencję i opowie o tym jak dobór odpowiednich rozwiązań w obszarze IT może zwiększyć komfort prowadzenia działalności w trudniejszych czasach, pozwoli łatwiej i szybciej wprowadzić konieczne zmiany.
Postaramy się pokazać jak dobre narzędzia mogą stać się elementami przewagi konkurencyjnej i zmniejszyć negatywne skutki „biznesowych turbulencji”.

Zobacz więcej

Webinar: System ERP do wzrostu firm produkcyjnych

1 lipca 2020 r. | ONLINE

Skorzystaj z okazji, aby zapoznać się z doświadczeniami firm, którym udało się uruchomić zintegrowane rozwiązanie dla zarządzania produkcją, które jest dostosowane do ich potrzeb, zamiast korzystać z wielu plików Excel lub skomplikowanego zlepka technologii. Jaki wpływ na wydajność i nowe możliwości może mieć takie podejście?

Zobacz więcej

Zdobywaj wiedzę łatwiej i szybciej, gdziekolwiek jesteś!

Zobacz więcej