Wydarzenia

Trzecia edycja zawodów Robo Challenge we wrześniu!

7 lipca 2023

To już trzecia edycja Robo Challenge – pierwszych w Polsce profesjonalnych zawodów w programowaniu robotów oraz budowaniu  stanowisk zrobotyzowanych. Tym razem międzynarodowa.

Wydarzenie odbędzie się dniach 27 oraz 28 września 2023 r. w Opolu.

Do udziału w charakterze obserwatorów Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane oraz związane zawodowo robotyką oraz automatyką przemysłową.  Do aktywnego udziału i walki o tytuł zwycięzcy zespoły reprezentujące firmy zajmujące się integracją robotów oraz uczelnie techniczne z całego kraju.

Na miejscu każdy będzie mógł spróbować sił w samodzielnym programowaniu, poznać działanie najnowszych systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wizyjnych, wymiany narzędzi, napędowych, wielu innych.

Eksperci udzielą wsparcia w zakresie projektowania procesów zrobotyzowanych oraz pomogą w lepszym zrozumieniu oraz doborze  wspierających procesy elementów automatyki.

Całość uzupełni część konferencyjna, podczas której prezentowane będą najnowsze dostępne na rynku rozwiązania poświęcone zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej.

#RC2023 to wyjątkowo kompleksowa okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w tym zakresie.

Strona www:

https://robochallenge.pl/

Miejsce:

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu

ul. Wrocławska 158

45-835 Opole

Źródło: Robo Challenge


Zapraszamy na nasze ostatnie wydarzenie w tym roku Smart Factory World, które odbędzie się we Wrocławiu 27 i 28 września!

Nie zabraknie na nim tematów krążących wokół automatyki i robotyki oraz wielopoziomowej meta-strategii: produktu, przywództwa i inwestycji, inżynierii łańcuchów dostaw!

Więcej szczegółów na stronie: https://land.production-manager.pl/sfw2023