Wydarzenia

„Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”

19 maja 2023

Targi SYMAS® i MAINTENANCE 2023: wyzwania Przemysłu 4.0, utrzymanie ruchu, cyberbezpieczeństwo oraz nowości z branży materiałów sypkich i masowych

Najważniejsze w Polsce targi dla branży materiałów sypkich i masowych SYMAS® oraz utrzymania ruchu MAINTENANCE odbędą się 18 i 19 października 2023 r. w Krakowie, ale o rezerwacji stoiska warto (i przede wszystkim opłaca się!) pomyśleć już teraz. Firmy, które swój udział potwierdzą do 31 maja skorzystają z promocyjnych cen stoisk i powierzchni.

Podczas 14. edycji wydarzenia porozmawiamy o najważniejszych szansach i wyzwaniach jakie stoją przed nowoczesnym przemysłem, m.in. o cyberbezpieczeństwie, zmianach w dyrektywie maszynowej oraz Przemyśle 4.0.


Kierowniku Utrzymania Ruchu! Musisz tu być!

Specjalistyczna konferencja „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu” w tym roku świętować będzie 10. urodziny. Podczas konferencji specjaliści Utrzymania Ruchu podzielą się najlepszymi praktykami i przedstawią konkretne case studies. Uczestnicy, wśród których znajdują się kierownicy utrzymania ruchu, główni energetycy oraz osoby zarządzające niezawodnością czy infrastrukturą zakładową, doceniają nie tylko dużą wartość merytoryczną wykładów, ale przede wszystkim możliwość wykorzystania poznanych metod i technologii w codziennej pracy.


Wykorzystaj promocyjne ceny stoisk i wyróżnij się na targach

Rezerwując stoisko do końca maja zapłacisz nawet 1600 zł mniej. Zaoszczędzony budżet możesz wykorzystać np. na dodatkową promocję stoiska: bannery, roll’upy czy naklejki podłogowe. Dodatkowa reklama wyróżni twoje stoisko i nie pozwoli zwiedzającym go ominąć.

Wcześniejsza rezerwacja stoiska to niższe ceny, lepsze lokalizacje do wyboru oraz dłuższa promocja Twojej firmy w katalogu wystawców. Zgłoś się już teraz! Napisz do nas i zapytaj o ofertę stoisk: symt@targi.krakow.pl

Widzimy się 18 i 19 października 2023 r. w EXPO Kraków.

Bezpłatna rejestracja online zwiedzających jest już otwarta.

Więcej informacji: https://symas.krakow.pl/

Źródło: Targi SYMAS