Inteligentne technologie | Zarządzanie

Zmiany w zarządzie NTT DATA Business Solutions

25 stycznia 2023

Informujemy, iż z dniem 9 grudnia 2022 roku Piotr Grzegorski objął funkcję prezesa zarządu NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.

Piotr Grzegorski dołączył do spółki 9 marca 2020 roku w randze członka zarządu i dyrektora zarządzającego z odpowiedzialnością za obszary sprzedaży i konsultingu SAP.

W nowej roli będzie odpowiadał za wszystkie linie usług NTT DATA Business Solutions w Polsce – konsulting, rozwój i utrzymanie systemów SAP oraz usługi Managed Services.

Jesteśmy świetnym partnerem do szeroko rozumianych transformacji cyfrowych. Skupiamy w naszej organizacji kompetencje i wiedzę zarówno o rozwiązaniach SAP i możliwościach ich wdrożeń, jak również mamy pełnię kompetencji w zakresie usług Managed Services. Zapewniamy naszym klientom idealne połączenie usług wdrożeniowych z bezpieczeństwem i ciągłym rozwojem ich systemów opartym o najnowsze technologie w ramach dużego portfela usług utrzymania. Wysoko wykwalifikowana kadra zarządzająca oraz szeroki wachlarz ekspertów NTT DATA Business Solutions pozwala na ciągły i dynamiczny rozwój naszej spółki. Notujemy dwucyfrowe wzrosty i mamy ambicje by być liderem w Polsce w obszarze usług SAP i Managed Services. Jesteśmy już na tej drodze, ale teraz jeszcze bardziej przyspieszamy – Piotr Grzegorski, prezes zarządu NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.

Piotr Grzegorski jest doświadczonym managerem od ponad 20 lat związanym z branżą IT. Przed dołączeniem do NTT DATA Business Solutions przez wiele lat pracował w polskich oddziałach IBM i SAP. Wykształcenie zdobywał m.in. na Politechnice Warszawskiej oraz w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Ukończył liczne kursy menadżerskie.

Źródło: NTT DATA Business Solutions