Bartosz Rusek: publikacje

Bartosz Rusek

Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży w Brainstorm Group. Ekspert w dziedzinie zarządzania i sprzedaży. Jest praktykiem biznesu - wiedzę zdobywał pracując i szkoląc się w firmach w Polsce i za granicą. Posiada 16 lat doświadczenia zawodowego, w tym także 8 lat doświadczenia jako trener i konsultant. W Brainstorm Group od 2008 roku. Obecnie pełni funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Sprzedaży Brainstorm Group i IZAR Sp. z o.o., oraz prowadzi projekty szkoleniowo-doradcze. Prowadzi projekty w środowisku międzynarodowym i za granicą. Uczestniczył w projektach szkoleniowych i doradczych w Polsce, Ukrainie, Rosji oraz w wielu korporacjach międzynarodowych. Prowadził zajęcia na Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Szkolenia i projekty rozwojowe realizował dla sektorów:
  • Finansowego: PKO BP, PZU SA, BGŻ BNP Paribas, Allianz, Warta, ING Usługi Finansowe, Business Lease Polska, Kredobank (Ukraina).
  • IT/TELCO/BPO: EPAM Systems, Fujitsu, Comarch, Aon Hewitt, South Western Services, CISCO, Infosys, Colgate-Palmolive Services, Transition Technologies.
  • Mediowego: Grupa Onet.pl. Polskapresse, Hubert Burda Media, AMS S.A., Polska Agencja Prasowa.
  • Usługowego: Inea, Exatel, Aon Hewitt, Operator Logistyczny Paliw Płynnych, Lionbridge, EZT, Business Beskid, ABENGOA.
  • Produkcyjnego: Groclin, Silgan White Cap, BREMBO, IKEA Industry, Cersanit, Sanitec KOŁO, Oras Olesno, KDS, SCA Hygiene Products, TRW, Kompania Piwowarska, Polskone,
  • Administracji publicznej: m.in. ZUS, ARIMR