Production Manager Poleca

Production Manager Meetings

Warszawa, 19 listopada 2019 r.

Zobacz więcej

Logistcs Manager Meetings

Poznań, 26 listopada 2019 r.

Zobacz więcej

Transport Manager Meetings

Kraków, 29 października 2019 r.
Gdańsk, 20 grudnia 2019 r.

Zobacz więcej

Konferencja Bliżej Doskonałości

17 października 2019 r., Warszawa, Hotel Marriott

Chyba każdy z nas chciałby być doskonały, a Lean to szczególny rodzaj doskonałości biznesowej. Właśnie tym, jak w różnych branżach, firmach, organizacjach doskonalimy pracowników, procesy, a przede wszystkim nasze nastawienie do klienta podzielą się z Wami goście konferencji „Bliżej doskonałości” organizowanej w Warszawie.

Dlaczego musisz tam być?
Bo będziesz mieć okazję spotkać i wysłuchać nie tylko krajowych praktyków lean, ale i światowego lean sensei czyli Michaela Balle (autora bestselerowej trylogii Lean), który nie tylko będzie dla Was podpisywał swoją premierową na rynku polskim książkę „Strategia Lean”, ale przede wszystkim powie jak dzięki strategii lean budować trwałą przewagę konkurencyjną firmy.
Bo dowiesz się jak doskonalą się:
DPC Polska – doskonalenie oparte na uczeniu się – Tomasz Bereźnicki,
Wojskowe Zakłady Lotnicze 1 – doskonalenie oparte na zaangażowaniu – Marcin Nocuń,
Arriva Doskonalenie oparte na kompleksowości – Piotr Halupczok,
Faurecja – doskonalenie oparte na digitalizacji - Mieczysław Król,
TDJ – doskonalenie oparte na różnorodności – Tomasz Jakubowski,
Electrolux – doskonalenie oparte na usprawnianiu – Jerzy Kuśnierz,
Frista – doskonalenie oparte na precyzji – Szymon Stadnik.

Zobacz więcej

Forum Cobotyki 2019

17 października 2019 r., Wrocław, Centrum Konferencyjne Terminal Hotel

W październiku producenci z branży robotów współpracujących i mobilnych kolejny raz podzielą się swoim doświadczeniem, w ramach III. edycji Forum Cobotyki, która odbędzie się we Wrocławiu. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli przekonać się, jakie korzyści wynikają z automatyzacji przedsiębiorstw (niezależnie od ich wielkości) dzięki wykorzystaniu robotów współpracujących oraz mobilnych. Urządzenia te wyróżnia kompaktowa budowa, funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowania i łatwość programowania (implementacji) i eksploatacji – ramię w ramię z człowiekiem, odciążając go z prac niebezpiecznych, ciężkich i monotonnych. Ze względu na te właściwości coboty odgrywają istotną rolę w transformacji cyfrowej, przyczyniając się do poprawy wydajności polskich przedsiębiorstw i obniżenia kosztów produkcji przy jednoczesnym zwiększeniu jej elastyczności.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zobacz więcej

Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej

23-24 października 2019 r., Sosnowiec, Centrum Targowo-Konferencyje Expo Silesia

Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej, które odbędą się w dniach 23-24 października 2019 roku w Sosnowcu, będą miejscem dającym możliwość wymiany poglądów na temat nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych w branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.

Spotkanie odbędzie się pod PATRONATEM cenionych instytucji w branży oraz licznych specjalistycznych mediów. Dzięki wsparciu PARTNERÓW na targach będą obecni znakomici specjaliści, co przyczyni się do zbudowania wydarzenia dobrej jakości.

WYDARZENIEM TOWARZYSZĄCYM będzie:

• KONFERENCJA, pt.: "Jakość i bezpieczeństwo sprzętu oświetleniowego i wyrobów elektrotechnicznych w aspekcie obowiązujących przepisów prawnych". Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji "ZETOM" im. Prof. F. Stauba w Katowicach, Ośrodek Badawczo - Rozwojowy RCC, Expo Silesia.
Ponad to podczas targów odbędą się:

• KONFERENCJA, której Organizatorami będą Stowarzyszenie Elektryków Polskich SEP oraz Biuro Badawcze ds. Jakości BBJ SEP. • SZKOLENIA • PREZENTACJE • WARSZTATY
________________________________________
Poprzednia edycja targów otrzymała liczne podziękowania i została doceniona za wartościowe spotkania biznesowe w Aglomeracji Śląskiej, niewątpliwie największym rynku przemysłowym w Polsce, gdzie znajdują się odbiorcy targów.

Skrócony zakres tematyczny wydarzenia zawiera m.in.:

• oświetlenie przemysłowe i zewnętrzne
• specjalistyczne oświetlenie LED
• oświetlenie drogowe, parkowe, obiektów sportowych
• oprawy oświetleniowe przeznaczone dla różnych segmentów przemysłu
• przeciwwybuchowe oprawy oświetleniowe
• oświetlenie awaryjne
• oświetlenie architektoniczne
• oświetlenie miejsc pracy
• źródła światła
• automatyka budynkowa
• systemy sterujące, pomiarowe
• układy zasilania
• sprzęt elektryczny
• kable i przewody, izolacje, złącza, oznaczniki, przepusty
• urządzenia łączeniowe i rozłączeniowe
• pomiary elektryczne
• inne

Więcej szczegółów znajduje się na stronach: www.lumenexpo.pl oraz www.salonelektrotechniki.pl.

Miejsce targów: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

Zobacz więcej

Polski Kongres Przedsiębiorczości

24-25 października 2019 r., Olsztyn

VII Polski Kongres Przedsiębiorczości odbędzie się 24 i 25 października 2019 roku i zgromadzi ponad 1200 przedstawicieli świata biznesu, polityki, nauki oraz administracji publicznej z całego kraju. Najważniejszym celem wydarzenia jest stworzenie platformy porozumienia i wymiany doświadczeń dla polskich przedsiębiorców, naukowców oraz samorządowców. Motywem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest Gospodarka cyfrowa a społeczeństwo. Perspektywy rozwoju.

Zobacz więcej

Automatyzacja procesu produkcji. Jak nadążyć za 4. rewolucją przemysłową

30 października 2019 r., Opole, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

AHK Polska, Marszałek Województwa Opolskiego, Andrzej Buła oraz Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, Roland Wrzeciono zapraszają 30 października 2019 r. w godz. 9:30 15:00 do udziału w konferencji „Automatyzacja procesu produkcji. Jak nadążyć za 4 rewolucją przemysłową”.
Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję:
• dowiedzieć się jakie są perspektywy rozwoju robotyki w Polsce
• poznać najnowsze trendy i wdrożenia w obszarze automatyki przemysłowej i robotyki
• przyjrzeć się procesom wdrożeń rozwiązań Przemysłu 4.0 omawianych z perspektywy dostawcy rozwiązań i odbiorcy
• porównać doświadczenia bawarskich i polskie małych i średnich firm z Przemysłem 4.0
• przysłuchać się i włączyć do interesującej dyskusji panelowej z udziałem ekspertów
• wymienić doświadczenia z ekspertami i innymi uczestnikami konferencji podczas sesji networkingowych
• przyjrzeć się przykładom rozwiązań technologicznych prezentowanych na stoiskach wystawienniczych

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Organizator czeka na zgłoszenia do 23.10.2019 r. Szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

Zobacz więcej

Digital Champions 2019
CYBERCOMPETITION. MASTERING DIGITAL WARFARE IN BUSINESS, CULTURE AND POLITICS

14-15 listopada 2019 r., Warszawa, Google for Startups Campus

Dołącz do liderów cyfrowej transformacji. Zgłoś swoją firmę, przedstawiciela lub rozwiązanie w Konkursie „Digital Champions 2019”. Zarejestruj się na konferencję "CYBERCOMPETITION".

Jeszcze do 7 października 2019 r. można zgłaszać się w Konkursie Digital Champions, organizowanym przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji, i zdobyć nominację w jednej z czterech kategorii:
• Cyfrowy Produkt/Usługa,
• Cyfrowa Transformacja,
• Cyfrowy Ekosystem,
• Osobowość Cyfrowego Biznesu.

Digital Champions to także cykliczna Konferencja, która od 6 lat gromadzi pasjonatów cyfrowej transformacji. Tegoroczna edycja: CYBERCOMPETITION. MASTERING DIGITAL WARFARE IN BUSINESS, CULTURE AND POLITICS odbędzie się 14 – 15 listopada 2019 r. w Google for Startups Campus in Warsaw.

Zobacz więcej

Targi INNOFORM®

3-5 marca 2020 r., Bydgoszcz, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Targi INNOFORM® w jednym miejscu i czasie koncentrują przedstawicieli największych firm branży narzędziowo-przetwórczej. Targi INNOFORM®, które w dniach 3-5 marca po raz czwarty odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym to fenomen, który nie tylko pomaga wystawcom w promocji produktu i firmy, ale i wpływa korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu.
Targi INNOFORM® pozwalają na integrację branży, wymianę kontaktów i budowę trwałych relacji. Mocną stroną wydarzenia, oprócz bogatej oferty wystawców, jest program towarzyszący. Już dziś organizatorzy zapraszają do udziału w Strefie Usług Przemysłowych - części wystawy, skierowanej do firm podwykonawczych, chcących pozyskać nowe zlecenia. Targi INNOFORM® od pierwszej edycji dały się poznać jako arena wymiany specjalistycznej wiedzy. Nie inaczej będzie podczas nadchodzącej edycji.

Zobacz więcej

IntraLog Poland

3-5 marca 2020 r., Nadarzyn, Ptak Warsaw Expo

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową. Ważne jest, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami, być przygotowanym na coraz szybszą reakcję w produkcji przemysłowej oraz na uelastycznienie procesów zachodzących w logistyce wewnętrznej. Brak kompleksowej platformy dla wiodących dostawców technologii i usług w intralogistyce skłoniło organizatora do stworzenia nowych na polskim rynku targów biznesowych.

Targi IntraLog Poland odbywają się równocześnie z IV Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Połączenie tych wydarzeń jest doskonała okazją do wymiany doświadczeń, promocji najnowszych rozwiązań magazynowych oraz do nawiązania nowych cennych relacji biznesowych.

Zobacz więcej

Technovation Forum 2020

24-25 marca 2020 r., Poznań, Collegium Da Vinci

Znane są już szczegóły kolejnej edycji Technovation Forum, konferencji dla dyrektorów technicznych działów R&D i produkcji, zainteresowanych innowacjami. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24 i 25 marca 2020 roku w Poznaniu i okolicach. Pierwszego dnia przeprowadzony zostanie szereg prelekcji i sześć paneli dyskusyjnych, które odbędą się w Collegium Da Vinci, przy ul. Gen. T. Kutrzeby 10 w Poznaniu. Drugiego dnia uczestnicy będą w centrum rozwoju produktu IKEA i zwiedzą największą na świecie fabrykę mebli - IKEA Industry w Zbąszynku.

W trakcie spotkania wykłady poprowadzą doświadczeni menedżerowie i specjaliści, na co dzień zajmujący się wdrażaniem innowacji oraz badaniami i rozwojem. Wśród nich prelekcje przeprowadzą przedstawiciele firm IKEA, Hitachi, PESA, Rafako, HIAB Cargotec, ADVA Optical Networking, Searis.pl, Wills Bros Civil Engineering, VTS Group i Eaton Truck Components. Organizatorem konferencji jest Grupa ODITK, która od lat prowadzi szkolenia z szerokiego zakresu.

Zobacz więcej

MBA Lean Management

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych studiach podyplomowych MBA Lean Management w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Celem studiów jest doskonalenie kompetencji zarządczych i przywódczych w obszarze lean/ kaizen/ ciągłego doskonalenia.
Potwierdzeniem rozwoju kompetencji jest uzyskanie świadectwa ukończenia studiów MBA wydany przez Wyższą Szkołę Handlową oraz trzech certyfikatów: LEAN LEADER, LEAN COACH i LEAN MANAGER wydanych przez LMCG oraz potwierdzonych przez Partnera zagranicznego Lean Service Institute. Założeniem uczestnictwa jest nie tylko rozwój kompetencji indywidualnych danego uczestnika studiów MBA, ale również przygotowanie przedstawicieli kadry menedżerskiej do zarządzania organizacją zgodnie z filozofią Lean. Doprowadzić ma to uzyskania przewagi konkurencyjnej danego przedsiębiorstwa poprzez rozwój kompetencji uczestników studiów MBA Lean Management.
Są to jedyne tego typu studia MBA w Polsce. Zajęcia podczas studiów prowadzone przez profesjonalistów, międzynarodowych praktyków z ogromnym doświadczeniem w swojej specjalizacji. Podczas dwóch semestrów w trybie niestacjonarnym realizujemy 240 godzin zajęć. 5 zjazdów organizowanych jest na terenie polskich i zagranicznych firm partnerskich. Spotkania prowadzone są w sposób warsztatowy, zajęcia praktyczne przeplatane są symulacjami, grami, ćwiczeniami i dyskusjami z ciekawymi prowadzącymi. W swojej ofercie posiadamy również studia podyplomowe MBA Zarządzanie Procesowe.
Szczegółowe informacje: office@lmcg.com.pl

Zobacz więcej

Toolbox Lean Management

III edycja Studiów Podyplomowych Toolbox Lean Management zorganizowana jest na bazie potrzeb firm produkcyjnych i usługowych w zakresie ciągłego doskonalenia/Lean/Kaizen. Ich celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności w obszarze narzędzi i technik szczupłego zarządzania. Przygotowują do osiągniecia eksperckiego poziomu w dziedzinie budowania podejścia procesowego, lean, kaizen, ciągłego doskonalenia oraz jakości w organizacji. Stawiamy sobie wysokie zadanie wyposażyć studentów w zaawansowane narzędzia do pracy, która pozwalają na doskonalenie samego siebie, organizacji i wzrost efektywności pracy. Program jednorocznych studiów zakładający 184 godziny, w obszarze Lean Management, prowadzony w sposób warsztatowy z 4 wyjazdami studyjnymi do firm produkcyjnych - daje podstawę do zdobycia wiedzy i umiejętności. Zjazdy prowadzone są przez praktyków, konsultantów Lean Management Consulting Group, specjalistów mających doświadczenie we wdrażaniu narzędzi Lean Management. Uczestnicy uczą się na konkretnych przykładach jak działają narzędzia Lean Management i przygotowują projekt zaliczeniowy, dający podstawę do uzyskania certyfikatu Lean Coacha oraz świadectwa ukończenia studiów podyplomowych.

Zobacz więcej

Liderzy Produkcji Made In Poland – poznaj ich historię.

Portal dedykowany polskim przedsiębiorstwom przemysłowym, które znalazły się w ścisłej czołówce firm produkcyjnych z wieloletnią historią i ambitnymi planami na przyszłość. To miejsce gdzie dowiesz się jaką drogę trzeba przebyć by być numerem jeden i gdzie tkwi tajemnica sukcesu. Przedstawiciele przedsiębiorstw będących Liderami Produkcji odpowiadają na pytania, które zadawali sobie w trakcie drogi na szczyt wielokrotnie. Czy postawić na innowacyjność? Zainwestować w nowoczesne technologie? Skupić się na rodzimym rynku czy szukać swojej niszy za granicą? Miejsce, w którym zobaczysz jaki potencjał drzemie w rodzinnych firmach i jednocześnie jak niewiele trzeba, aby go odkryć. Wywiady, artykuły eksperckie, materiały video, czynniki sukcesu. Kompendium wiedzy polskiej produkcji!

Zobacz więcej

Zrobotyzowany.pl – przemysł zrobotyzowany

Portal poświęcony robotyzacji i automatyzacji przemysłu. Dedykowany jest specjalistom z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne.

Zobacz więcej

Staleo.pl

Staleo.pl to innowacyjny portal przemysłowy. Jesteśmy źródłem codziennych wiadomości z branży. Informacje przedstawiamy w obszerny i rzetelny sposób. To miejsce gdzie znajduje się branżowy katalog firm, ogłoszenia maszyn, produktów, stali i metali, pracy dla fachowców oraz kooperacji, aktualności, artykuły technologiczne, a także informacje o zbliżających się imprezach oraz mediach branżowych.

Zobacz więcej