0
Dni
0
Godzin
0
Minut
0
Sekund

PRODUCTION MANAGER MEETING: ZARZĄDZANIE ORGANIZACJĄ JUTRA

26 listopada 2020 r. w Warszawie
Novotel Warszawa Airport,
1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa

Konferencja odpowie na pytania o potrzebę przygotowania zarówno fabryk, jak i całych organizacji do wyzwań, jakie stawia przed nami jutro. Czy czynnik niskiej demografii oraz rosnących kosztów pracy wymusi na firmach produkcyjnych wzrost innowacyjności i intensywniejsze inwestycje w technologie? Jak radzić sobie z rosnącym deficytem pracowników i kompetencji na rynku pracy? Co dla firm oznacza wykorzystanie potencjału pokolenia Y oraz Z? Jak zarządzać danymi w ich wykładniczym przyroście? Czy wczorajsze systemy IT zachowały swoją plastyczność w obliczu potopu informacji? Gdzie szukać pewności co do decyzji zarządczych i jak interpretować rosnącą rolę sztucznej inteligencji? Jak wpasują się w te wyzwania filozofie Kaizen i Lean Management, Six Sigma, WCM, etc.? Jak wspierać retencję pracowników i prowadzić skuteczną politykę zarządzania talentami w organizacji? Gdzie będzie leżeć kuźnia talentów jutra, które pomogą trafiać w gusta najbardziej wymagających klientów?

Opowiemy co robić, aby decyzje podejmowane w firmie były łatwe do przełożenia na zysk firmy i dlaczego firmy powinny szukać rug ekspansji wzdłuż łańcucha wartości, m.in. przez inwestycje w centra badawczo-rozwojowe.

Partnerzy

Partner Strategiczny

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Partnerzy Medialni

Korzyści z udziału

Ogromna dawka wiedzy

Wystąpienia kilkunastu najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działania przedsiębiorstw.

Networking

Udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą.

Materiały konferencyjne

Darmowy egzemplarz czasopisma "Production Manager" ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne.

Atrakcyjne nagrody

Pod koniec każdej konferencji, rozlosowywane zostają atrakcyjne nagrody od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

"Production Manager Meeting" w liczbach

0

Uczestników

0

Uczestniczących w wydarzeniu firm

0

Godzin

0

Przerwy idealne na networking!

Zapoznaj się z videorelacjami z minionych wydarzeń!

Zapoznaj się z fotorelacją z minionych wydarzeń!

Formularz zapisu na konferencję