Wydarzenia | Zarządzanie

Zostań specjalistą branżowym igus w 12 miesięcy

22 stycznia 2021

Firma igus oferuje teraz cykl bezpłatnych szkoleń online dedykowanych różnym branżom

Różne branże na całym świecie wymagają specjalistycznych rozwiązań. Bez względu na to, czy jest to przemysł pakujący, produkcja samochodów czy branża robotyczna – igus oferuje bezsmarowe i bezobsługowe komponenty, które usprawniają pracę w ruchu oraz obniżają koszty. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom. Oferujemy zarówno produkty standardowe, jak i rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów.

Nasz świat jest w ruchu od początku istnienia. Postęp technologiczny sprawia, że maszyny pracują coraz szybciej, a ich ruchy coraz bardziej precyzyjne. Stwarza to nowe wyzwania, którym muszą sprostać nawet najmniejsze elementy maszyn. Już w 1964, Günter Blase, który założył firmę igus, wpadł na pomysł opracowania komponentów do pracy ruchu, wykonanych z wysokowydajnych polimerów i charakteryzujących się niskim zużyciem. Dziś te elementy znane są pod nazwą motion plastics i z powodzeniem są stosowane u Klientów w 72 krajach i ponad 60 gałęziach przemysłu. Aby przybliżyć rozwiązania opracowane z myślą o różnorodnych, często ekstremalnych warunkach pracy, postanowiliśmy zorganizować cykl comiesięcznych, branżowych spotkań online i na tej podstawie stworzyliśmy harmonogram w formie kalendarza na rok 2021. Każdy miesiąc jest dedykowany innej branży. Począwszy od przemysłu motoryzacyjnego i robotyki, przez rozwiązania do obrabiarek, maszyn rolniczych oraz sprzętu medycznego, kończąc na aplikacjach heavy duty.

Spotkania odbywać się będą cyklicznie, w ostatnią środę każdego miesiąca, z wyjątkiem grudnia, w którym przypada przerwa świąteczno-noworoczna.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktową podczas bezpłatnych spotkań online dedykowanych 12 branżom!

Więcej informacji jest dostępnych na: www.igus.pl/szkolenia2021

Źródło: igus