Wydarzenia | Zarządzanie

ERP – realne kontrolowanie rozwoju przedsiębiorstwa?

9 listopada 2020

Koniec roku to czas na podsumowania i korygowanie strategii na kolejny, nadchodzący. W przedsiębiorstwach przemysłowych jest to teraz szczególnie ważne, biorąc pod uwagę zaistniałą, bardzo trudną sytuację. Wymusza na nas zupełnie inne spojrzenie na rozwój biznesu. Liczą się bardzo przemyślane i racjonalne decyzje, które będą miały istotny wpływ. Dzisiaj też inaczej konkurujemy, innymi metodami i narzędziami, które mają nam pomagać. Nie możemy już pozwolić sobie na błędy, które mogą przynieść długofalowe konsekwencje.

Dlatego ważne jest przeanalizowanie wszystkich dostępnych narzędzi/systemów, które mamy w przedsiębiorstwie i które pracują „dla nas” w czasie rzeczywistym, kompleksowym, czyli obejmującym wszystkie, bezawaryjnym i wykorzystującym narzędzia SI i IoT. Dzisiaj przedsiębiorstwa przemysłowe stawiają na narzędzia dedykowane i dostosowane do specyfiki konkretnego biznesu. Ale liczy się też coś więcej – pomimo aktualnej ciężkiej sytuacji – liczy się ciągłość działań produkcyjnych. Dzisiaj już żaden właściciel czy prezes nie zdecyduje się na kolejny przestój w produkcji. Musimy działać i prowadzić biznes pomimo tego co się dzieje na rynku.

Zapraszamy serdecznie 18 listopada o godzinie 10:00 na bezpłatne webinarium pt.

Czy wybierając system ERP powinniśmy kierować się doświadczeniem branżowym producenta systemu?

(ZAPISY: https://land.production-manager.pl/webinarium_cfi_system_erp )

podczas którego opowiemy jak dzięki doskonale dobranemu systemowi ERP jesteśmy w stanie nadążyć za wymagającymi klientami i zarządzać operacjami w jednej zorganizowanej bazie danych. I co więcej, wspierać realnie i w sposób kontrolowany rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Prowadzący webinarium:

Bartłomiej Rutkowski – Manager sprzedaży, CFI Systemy Informatyczne

Paweł Niedziela – Project Manager, Kratki.pl

Rejestracja na webinarium: https://land.production-manager.pl/webinarium_cfi_system_erp 

Zapraszamy!