Inteligentne technologie

IFS usprawni pracę pracowników Enics

15 października 2020

Kompleksowa chmurowa platforma ERP firmy IFS usprawni pracę ponad 3300 pracowników Enics w siedmiu krajach

Enics, jeden z największych na świecie dostawców usług produkcji elektroniki na zlecenie (EMS; electronics manufacturing services), wdroży system IFS Applications™ w chmurze w celu realizacji newralgicznych procesów biznesowych w swoich ośrodkach w Finlandii, Szwecji, Estonii, Słowacji, Szwajcarii, Chinach i Malezji.

Oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) usprawni obsługę procesów planowania, harmonogramowania i realizacji produkcji, jak również rozszerzy możliwości współpracy z klientami i wprowadzania nowych produktów. System zastąpi przestarzałe oprogramowanie biznesowe obejmujące osiem niezależnych instalacji w firmie Enics i ułatwi jej dynamiczny rozwój i rozszerzanie zasięgu geograficznego.

Siedziba Enics mieści się w Szwajcarii. Firma jest głównym partnerem producentów specjalistycznych rozwiązań elektronicznych dla sektorów energetyki, automatyki przemysłowej i budowlanej, transportu i urządzeń pomiarowych. Rozwiązanie IFS zostało wybrane spośród konkurencyjnych ofert innych dostawców, w tym firmy Infor, z uwagi na bogate doświadczenie IFS w sektorze usług EMS oraz na funkcjonalność rozwiązania.

Źródło: IFS