Inteligentne technologie

Piotr Grzegorski dołącza do itelligence

20 marca 2020

Piotr Grzegorski dołącza do itelligence sp. z o.o. jako członek zarządu, dyrektor zarządzający Business Unit Poland. itelligence sp. z o.o., Platynowy Partner SAP, dostawca innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu, poinformowała o powołaniu Piotra Grzegorskiego na stanowisko co-CEO itelligence sp. z o.o. z odpowiedzialnością za obszary sprzedaży i konsultingu.

– Jesteśmy przekonani, że Piotr Grzegorski jest właściwą osobą do tego, by poprowadzić itelligence BU Poland do wielu sukcesów, m.in. dzięki wykorzystaniu możliwości płynących ze współpracy z polskim oddziałem Global Managed Services – powiedział Andreas Leidloff, Director and Senior Advisor, Northern & Eastern Europe, itelligence AG. 

Piotr Grzegorski dołącza jednocześnie do zarządu itelligence sp. z o.o. w roli co-CEO odpowiedzialnego za Business Unit Poland i Wojciecha Darłowskiego co-CEO Global Managed Services Poland. Piotr wnosi do itelligence ponad 20 lat doświadczenia w branży IT. Od ponad 15-tu jest związany z branżą SAP, pracował m.in. dla IBM Polska i SAP Polska.

– Dołączenie do zespołu itelligence otwiera nowy, ekscytujący rozdział w mojej zawodowej karierze. Jednym z moich kluczowych celów jest budowanie pozycji itelligence jako wiodącego dostawcy technologii SAP w Polsce. Jednocześnie będę zdecydowanie dążyć do jak najszerszego wykorzystania na lokalnym rynku globalnego doświadczenia i innowacyjności itelligence, w tym naszych autorskich produktów – it.products. Na pewno dołożę wszelkich starań, by w pełni wykorzystać atuty itelligence wynikające z naszych ścisłych partnerstw z globalnymi dostawcami usług cloudowych – mówi Piotr Grzegorski.

źródło: itelligence