Utrzymanie ruchu

Oświetlenie do wielu zastosowań w przemyśle

11 października 2019

Seria opraw liniowych E-Line Next LED pozwala w jednym profilu nośnym zamontować zróżnicowane układy optyczne i – jeśli zajdzie potrzeba – wymieniać je na inne.

Dzięki dużej różnorodności modułów tworzących serie E-Line Next LED, z użyciem kompatybilnych z linią rozwiązań można oświetlać całe kompleksy hal. Nowoczesna technologia z wysokimi pakietami strumienia świetlnego pozwala minimalizować liczbę punktów świetlnych, przyspieszając montaż i usprawniając serwis. Co więcej, dzięki zastosowaniu sprężyn zatrzaskowych, w razie potrzeby można łatwo modyfikować rozmieszczenie opraw i dostosowywać je do bieżącego przebiegu procesów oraz organizacji transportu wewnętrznego.

Seria TRILUX E-Line LED obejmuje modele z 15 układami optycznymi i 27 poziomami strumienia świetlnego: od 2 do 20 tys. lm (od 2 do 10 tys. lm co 500, a od 10 do 20 tys. co 1000 lm), skutecznością świetlną do 190 lm/W i wskaźnikiem oddawania barw od 80 do 90. Moduły dostępne są w trzech długościach (750, 1500, 2250 mm) i w dwóch sposobach doprowadzenia zasilania – z 11 lub 14 żyłami. Dzięki temu instalacja może być wykorzystywana nie tylko w celach oświetleniowych, ale także jako źródło energii dla czujników natężenia światła i obecności oraz nadajników w śledzeniu przepływu materiałów. Może także zostać zintegrowana z modułem oświetlenia awaryjnego. Rozwiązanie w wersji Active jest kompatybilne z systemami Human Centric Lighting.

źródło: More&More Marketing