Inteligentne technologie

Transformacja produkcji urządzeń kriogenicznych

16 września 2019

Specjalizująca się w zaawansowanych technologiach stosowanymi w branżach gazów medycznych i przemysłowych, czystej energii, LNG (płynny gaz ziemny) i węglowodorów firma Cryostar od ponad pół wieku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń kriogenicznych. System IFS Applications 10 zostanie wdrożony w zakładach Cryostar we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Singapurze.

Szczególne wrażenie zrobił na nas profesjonalizm zespołu IFS ds. przedsprzedaży. Innymi cechami wyróżniającymi IFS były też jej kompetencje handlowe i techniczne, zdolność rozwiązania do zaspokojenia naszych potrzeb branżowych i biznesowych, jak również jakość prezentacji i gotowość do spełnienia naszych licznych życzeń – powiedział Samuel Zouaghi, prezes Cryostar.

System IFS Applications™ 10 będzie obsługiwał takie procesy, jak finanse, zarządzanie kapitałem ludzkim, produkcja, zarządzanie projektami, łańcuch dostaw i remonty. Będzie z niego korzystać 645 użytkowników. Początkowo rozwiązanie zostanie wdrożone w zakładach firmy Cryostar we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Singapurze. W fazie drugiej zostanie ono wdrożone w Indiach, Rosji i Brazylii.

– Współpraca z IFS oznacza początek głębokiej transformacji naszej firmy. Wierzę, że wdrożenie rozwiązania ERP to początek współpracy z IFS jako partnerem biznesowym, dzięki któremu będziemy w stanie osiągnąć długofalowe korzyści – dodał Samuel Zouaghi.

– Z zadowoleniem witamy firmę Cryostar wśród naszych nowych klientów. Umowa ta oznacza początek ważnego dla Cryostar i IFS projektu i jest efektem naszego zaangażowania i podejścia do klienta opartego na wzajemności. Zawsze ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby ułatwić im przejście transformacji cyfrowej. To wotum zaufania ze strony dynamicznie rozwijającej się firmy jest kolejnym dowodem na skuteczność naszego podejścia – zakończył Amor Bekrar, dyrektor IFS we Francji.

źródło: IFS