Inteligentne technologie | Logistyka | Utrzymanie ruchu

Nowe drukarki do etykiet dla przemysłu

27 sierpnia 2019

Firma Zebra Technologies, producent komputerów mobilnych, skanerów oraz drukarek kodów kreskowych, oferujący również rozwiązania, oprogramowanie i usługi zapewniające widoczność zasobów firmy w czasie rzeczywistym, rozszerza ofertę drukarek o nowe modele mobilne i stacjonarne. Urządzenia zostały opracowane z myślą o potrzebach i wymaganiach klientów z różnych branż i sektorów rynkowych.  

Nowa drukarka Zebra ZQ630, oparta na popularnym modelu QLn420, jest przeznaczona do drukowania dużej liczby etykiet i rachunków w sektorach handlu detalicznego, przemysłu, transportu i logistyki. Drukarka mobilna ZQ630 jest też dostępna z funkcją umożliwiającą drukowanie i kodowanie tagów RFID oraz standardowych etykiet już podczas procesu ich nanoszenia na towary. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć liczbę pomyłek. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy wyświetlacz i gwarantuje kompatybilność z akcesoriami do drukarki QLn420 i pakietem oprogramowania DNA firmy Zebra, będącym zestawem aplikacji, narzędzi deweloperskich i programów użytkowych. ZQ630 zapewnia maksymalną efektywność pracy dzięki lepszym zabezpieczeniom, poprawionej wydajności i uproszczonemu zdalnemu zarządzaniu.

Nowa, łatwa w obsłudze ekonomiczna drukarka ZD200, przeznaczona do drukowania czterocalowych etykiet, spełnia restrykcyjne standardy firmy Zebra związane z jakością druku i niezawodnością eksploatacji. Seria modeli ZD200 została zaprojektowana z myślą o małych i średnich firmach, które drukują bilety, etykiety, metki, przepustki czy rachunki. Znajdą one zastosowanie w transporcie i logistyce, handlu oraz opiece medycznej. Drukarki ZD200 nie wymagają konfiguracji, a ich instalacja i obsługa nie stwarza problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Urządzenia są dostępne również w wersji bezprzewodowej.

Zebra zaprezentowała również ulepszoną drukarkę przemysłową ZT600. Model został wyposażony w nowy, kolorowy ekran dotykowy, który umożliwia bardziej intuicyjną obsługę dzięki interaktywnym menu, ekranowej klawiaturze, a animacje ze wskazówkami, skracają czas i koszt szkolenia pracowników.

źródło: Zebra Technologies