Witaj w świecie InstaRynku

Sposób na customizację produkcji

Grzegorz Kucia

Grzegorz Skowronek

Żyjemy w erze natychmiastowej komunikacji. Wydarzenia, informacje i wyzwania pojawiają się w ułamku sekund. Jako konsumenci zachowujemy się inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Jesteśmy z jednej strony bardziej zmienni, z drugiej – bardziej świadomi i wymagający. Nie dość, że bez przerwy wymieniamy się informacjami z innymi, to jeszcze oczekujemy tego samego od firm.

 

Grzegorz Kucia

Prezes firmy zajmującej się doradztwem operacyjnym i poprawą efektywności procesów. Ekspert w dziedzinie projektowania i wdrażania systemów zarządzania, organizacji oraz poprawy efektywności procesów. Restrukturyzator. Były członek zarządów spółek giełdowych. Brał udział w ponad 30 projektach zmiany i poprawy efektywności. Współpracował m.in. z: CTL Logistics, Black Red White, Track Tec, Powen-Wafapomp, Grupa Otmuchów, Deante, i wielu innych. Od jesiennego semestru 2016 r. wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na nowym kierunku studiów podyplomowych – Industry 4.0.

Grzegorz Skowronek

Dyrektor handlowy producenta pierwszego na świecie autonomicznego systemu decyzyjnego sterującego fabryką wykorzystującego sztuczną inteligencję – IPOsystem.