Przygotuj firmę produkcyjną na nowe trendy i wyzwania!

Digitalizacja firm produkcyjnych to dynamiczny proces, coraz silniej obecny na polskim rynku. Mierzą się z nim zarówno firmy, które dotychczas nie posiadały rozwiązania klasy ERP jak i wysoko rozwinięte przedsiębiorstwa, które w digitalizacji widzą drogą wejścia np. w obszar internetu rzeczy i inteligentnej fabryki. Dla obu grup pytanie nie brzmi „czy”, ale „kiedy” takie zmiany staną się konieczne. Proces cyfryzacji firmy, zarządzania nią z poziomu jednego kompleksowego i kompaktowego zarazem systemu jest nieunikniony i będzie definiował jej rynkowe przewagi.

Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa na konferencje z twórcami najczęściej wybieranego systemu do zarządzania firmą produkcyjną – Comarch ERP XL, z którego skorzystało już ponad 5000 klientów z różnych branż. Wśród nich m.in. takie firmy jak Ceramika Pilch, Ciech Vitrosilicon, De Heus, Gerda, Invado, Kreisel, Lakma, Kupiec, Mularski, Torf Corporation i wiele więcej, które zaufały Comarch ERP.

Na konferencjach będziecie Państwo mieli okazję posłuchać na temat:

  • digitalizacji w firmach produkcyjnych – praktyczne przykłady i przewagi jakie proces ten niesie dla firm,
  • planowania i harmonogramowania produkcji w  tym m.in. wykorzystanie rekomendacji MRP,
  • całkowitego kosztu wytworzenia produktu na etapie symulacji oraz rozliczenia zrealizowanej produkcji,
  • zmiany w przepisach (RODO, Split payment) – ważne aspekty dla firm produkcyjnych oraz wiele więcej.

W ankietach przekazanych przez uczestników konferencji w latach ubiegłych, tematyka spotkań była zawsze bardzo wysoko oceniana ze względu na merytoryczny i praktyczny charakter. Dlatego zachęcam do zapoznania się ze szczegółową agendą dostępną na stronie i rejestracji w jednym z miast. Udział w konferencji ma charakter bezpłatny.

 www.produkcja2018.comarch.pl

Posted by | View Post | View Group