Zarządzanie

PSIwms nagrodzony w konkursie „Najlepsza marka logistyczna roku 2017“ w dziedzinie informatyki.

15 maja 2017

System informatyczny PSIwms znalazł się wśród trzech najlepszych marek logistycznych w konkursie organizowanym przez specjalistyczny magazyn LOGISTIK HEUTE oraz stowarzyszenie logistyczne BVL w kategorii „Informatyka dla gospodarki magazynowej”. Uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom konkursu „Najlepsza marka logistyczna 2017”odbyła 26 kwietnia 2017 w Berlinie.

[emaillocker id=”1065″]

Do konkursu nominowanych było ponad 260 największych marek w Niemczech w jedenastu kategoriach. Podczas głosowania wybrano marki, które cieszyły się najwyższą renomą wśród menedżerów logistyki, łańcucha dostaw oraz ekspertów ds. logistyki na terenie Niemiec.

W konkursie oddano 29709 ważnych głosów. PSIwms znalazł się w gronie trzech najlepszych marek w kategorii „Informatyka dla gospodarki magazynowej” spośród 36 nominowanych produktów.

Wyróżnienie to świadczy nie tylko o pozytywnym wizerunku marki PSI, lecz także o uznaniu rozwoju innowacyjnych i konkurencyjnych funkcji odróżniających nagrodzony system PSIwms w kategorii „IT dla gospodarki magazynowej”. W nowej wersji 4.0 PSIwms oferuje między innymi funkcję optymalizacji – Adaptacyjny start zleceń, które pozwala ulepszyć wiele parametrów magazynowych zapewniając tym samym równomierne wykorzystanie dostępnych zasobów. Adaptacyjny start zleceń uruchamia się automatycznie lub wstrzymuje przetwarzanie zleceń w celu poprawy wydajności  magazynu.

Cieszymy się, że marka PSI została doceniona przez ekspertów i praktyków. Tym bardziej, że rozwój systemu realizowany jest również częściowo w Polsce. Myślę, że informacja ta będzie miała również znaczenie dla naszych polskich klientów, pokazuje bowiem, że inwestycja w system PSIwms jest inwestycją bezpieczną” – mówi Arkadiusz Niemira, Prezes Zarządu PSI Polska.

 

[/emaillocker]