Zarządzanie

Oddaj produkcję w dobre ręce – cykl bezpłatnych konferencji Comarch

24 kwietnia 2017

Produkcja to skomplikowany proces, który składa się z wielu etapów. Tylko ich właściwe zaplanowanie i uporządkowanie pozwoli na pełna kontrolę i utrzymanie poziomu jakości wytwarzanych artykułów. Dla wielu przedsiębiorców usprawnienie procesów produkcyjnych i dostosowanie do wymagań rynku to spore wyzwanie.

Receptą na efektywną produkcję są rozwiązania informatyczne, gdzie kluczową rolę odgrywa zintegrowany system do zarządzania firmą klasy ERP oraz Business Intelligence. Właśnie tej tematyce będzie poświęcony cykl bezpłatnych konferencji  „PRODUKCJA W DOBRYCH RĘKACH”, której organizatorem jest firma Comarch.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 maja Poznaniu, a następne w Gdańsku (17 maja), Warszawie (18 maja) oraz Katowicach (19 maja). Aby wziąć w nich udział wystarczy wejść na stronę Konferencja „Produkcja w dobrych rękach” i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Konferencja skierowana jest do osób zarządzających, właścicieli oraz menedżerów w firmach produkcyjnych, którzy chcą się dowiedzieć, jak usprawnić procesy zachodzące w przedsiębiorstwie przy użyciu systemu ERP.

[emaillocker id=”1065″]

– Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudna i czasochłonna jest branża produkcyjna. Dlatego podczas konferencji skoncentrujemy się wyłącznie na konkretnych, praktycznych i merytorycznie ważnych dla przedsiębiorców kwestiach. Podzielimy się z uczestnikami wiedzą na temat technicznego przygotowania produkcji i zarządzania gospodarką narzędziową, planowania i raportowania produkcji a także rozliczania kosztów produkcji i raportowania zarządczego z wykorzystaniem narzędzi ERP oraz Business Intelligence  -mówi Tomasz Rutkowski, dyrektor konsultingu dla rozwiązań Comarch ERP.

Dodatkowo specjaliści Comarch  podpowiedzą jak finansować inwestycje informatyczne ze źródeł zewnętrznych.

Pełna agenda cyklu konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://produkcja2017.comarch.pl/

O Comarch ERP

Comarch to firma technologiczna zajmująca się optymalizacją procesów biznesowych od 22 lat. Jednym z oferowanych rozwiązań są systemy klasy Enterprise Resource Planning (ERP). Oferta Comarch ERP to nowoczesne rozwiązania do zarządzania procesami biznesowymi dla mikro-, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Uniwersalność i elastyczność produktów pozwala podnieść efektywność organizacji dzięki mobilnym aplikacjom, narzędziom e-commerce, Business Intelligence oraz możliwości gromadzenia i bezpiecznego przechowywania danych w Chmurze Comarch. Rozwiązania Comarch ERP są stale rozwijane i dostosowywane do zmieniających się modeli biznesowych, a także zgodne z trendami Internetu Rzeczy i Przemysłu 4.0.

Dzięki sukcesywnemu rozwojowi działalności krajowej i zagranicznej dynamicznie rośnie liczba podpisywanych kontraktów oraz realizowanych wdrożeń. Z rozwiązań Comarch ERP korzysta prawie 100 tys. polskich firm, m.in.: Gerda, Kreisel, Neonet, Ciech Vitrosilicon, Olimp Labs, De Heus, Kupiec, LAKMA, Krakchemia SA oraz reprezentanci innych kluczowych gałęzi rynku.

http://www.comarch.pl/erp/

[/emaillocker]