Zarządzanie

Oddaj produkcję w dobre ręce – cykl bezpłatnych konferencji Comarch

24 kwietnia 2017

Produkcja to skomplikowany proces, który składa się z wielu etapów. Tylko ich właściwe zaplanowanie i uporządkowanie pozwoli na pełna kontrolę i utrzymanie poziomu jakości wytwarzanych artykułów. Dla wielu przedsiębiorców usprawnienie procesów produkcyjnych i dostosowanie do wymagań rynku to spore wyzwanie.

Receptą na efektywną produkcję są rozwiązania informatyczne, gdzie kluczową rolę odgrywa zintegrowany system do zarządzania firmą klasy ERP oraz Business Intelligence. Właśnie tej tematyce będzie poświęcony cykl bezpłatnych konferencji  „PRODUKCJA W DOBRYCH RĘKACH”, której organizatorem jest firma Comarch.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 maja Poznaniu, a następne w Gdańsku (17 maja), Warszawie (18 maja) oraz Katowicach (19 maja). Aby wziąć w nich udział wystarczy wejść na stronę Konferencja „Produkcja w dobrych rękach” i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Konferencja skierowana jest do osób zarządzających, właścicieli oraz menedżerów w firmach produkcyjnych, którzy chcą się dowiedzieć, jak usprawnić procesy zachodzące w przedsiębiorstwie przy użyciu systemu ERP.

[Locker] The locker [id=1065] doesn't exist or the default lockers were deleted.