Zarządzanie

Konferencja pt. „Zarządzanie przez Modernizację – Droga do FABRYKI JUTRA”…

1 stycznia 1970

Konferencja pt. „Zarządzanie przez Modernizację – Droga do FABRYKI JUTRA” dedykowana jest osobom zarządzającym zakładami produkcyjnymi, managementowi produkcji, utrzymania ruchu i logistyki oraz osobom usprawniającym procesy zachodzące w przedsiębiorstwach.

Jak powinna wyglądać modernizacja zakładu produkcyjnego nad Wisłą? Gdzie podłożyć ogień, aby rewolucja wybuchła również w Państwa zakładzie? Czy jest ona domeną jedynie wielkich, międzynarodowych firm? Jak, wobec jej następstw, motywować pracowników, odczuwających naturalny strach przed gwałtownymi zmianami? Co różni Polaków i Japończyków w kwestii wprowadzania zmiany? Jak wyglądają dojrzałe filary World Class Manufacturing u światowego producenta samochodów (Fiat)? Jak zarządzać elastycznością (źródłem naszej narodowej, strategicznej przewagi konkurencyjnej) i co jest wobec tego naszym wąskim gardłem?

Odpowiedzi m.in. na powyższe pytania padną podczas najbliższej konferencji Production Manager Meeting pt.: „Zarządzanie przez Modernizację – Droga do Fabryki Jutra”.

Więcej informacji i program wydarzenia: www.production-manager.pl